Bivak Delphin Dual Zone

/, Bivaky a prístrešky/Bivak Delphin Dual Zone

Bivak Delphin Dual Zone

349.90  s DPH

Katalógové číslo: 436007052 Kategórie: , Značka:

Popis

Toto nie je bivak, ale rybárska pevnosť! Bivak Delphin DUAL ZONE poskytuje obrovský priestor a plný komfort rybárom aj na tých najdlhších výpravách! Vďaka jeho inteligentnému členeniu vnútorného priestoru, budete mať dostatok miesta na oddych, pracovnú zónu, či odkladací priestor. Samotný bivak Delphin DUAL ZONE je možné zakúpiť už v základe ako plne vybavený bivak. Svojimi rozmermi bez problémov pojme 2 veľké lehátka a ešte vám stredom medzi nimi povedie dostatočne široký priechod. Súčasťou balenia bivaku je aj plne odopínateľná spálňa, tvorená priedušnou moskytiérou. Jej výhodou je, že v prípade, kedy bivak využíva len jedna osoba, je možné vďaka zipsovateľnej spálni dodatočne rozčleniť priestor bivaku na 2 časti.

V prípade že si k bivaku dokúpite aj predsieň (ktorá nie je súčasťou balenia samotného bivaku), bivak Delphin DUAL ZONE bude mať uzavretý vnútorný priestor s dĺžkou až 4 metre! Pri šírke približne 2,6 metra teda dostanete obytný priestor necelých 11 metrov štvorcových, s možnosťou členenia na 2, alebo 3 izby! Predsieň bivaku je univerzálna a je možné ju pripojiť k väčšine bežných bivakov s podobným typom konštrukcie. Rozmery predsiene umožňujú uloženie 2 kresiel vedľa seba a tak môžete sledovať vodnú hladinu aj v čase dažďa. Predsieň je možné používať s rolovateľným igelitovým oknom, alebo moskytiérou.

Samotný bivak má odolnú podlahu upevnenú pomocou suchého zipsu. Samozrejmosťou sú 2 okná v prednej časti a aj vetracie okno v zadnej časti bivaku. Predná strana plne odzipsovateľná, čím vznikne otvorený prístrešok. Celý bivak je postavený na silnej čiernej konštrukcii, ktorá využíva takmer kolmé steny a tým pádom umožňuje lepšie využitie priestoru. Látka s podlepenými švami nepremokne ani pri dlhej a silnej búrke. Komfort bivaku s pripojenou predsieňou by sa dal zhrnúť nasledovne: 1 osoba /kráľovský priestor/, 2 osoby /vysoký komfort s veľkým voľným priestorom/, 3 osoby /krátkodobé výpravy, výhradne s užšími lehátkami viď. ilustračné foto, úložný priestor v predsieni/.

Technické parametre bivaku:
Dĺžka bivaku cca 270cm
Šírka bivaku cca 260cm
Výška bivaku cca 155cm
Dĺžka predsiene 130cm
Šírka predsiene 260cm
Výška predsiene 155cm

Dĺžka bivaku s predsieňou až 400cm!

Hmotnosť bivaku 14,5kg
Hmotnosť predsiene 4kg
Transportný rozmer bivaku 125x25x25cm
Transportný rozmer predsiene 70x20x20cm