Boilies Nash The Key Cultured Hookbaits 20mm

12.99  s DPH

Špeciálne boilies vyrobený unikátnou technológiou, ktorá sa v kaprárine vôbec nepoužíva, až do teraz!

Katalógové číslo: B7215 Kategórie: , Značiek: , , , , , , ,

Popis

Špeciálne boilies vyrobený unikátnou technológiou, ktorá sa v kaprárine vôbec nepoužíva, až do teraz!

Základom týchto neutrálnych nástrah je vždy vnútorné neutrálne vyvážená gulička, ktorá v dlhodobom procese, ktorý trvá celých 6 dní, je postupne a opakovane obaľovaná do unikátnej tekutiny a prášku, čím vzniká druhá, mimoriadne atraktívny vrstva.
Táto vrstva obsahuje na teplo citlivé aminokyseliny, vitamíny, minerály a rozpustné proteíny, ktoré okamžite vydávajú ten najprirodzenejší potravinový signál, aký žiadna iná nástraha vydávať nemôže. Famózna nástraha na veľké ryby, ktorá vyslovene z dna kričí „Ja som žrádlo!“

Dlhodobé testovanie ukázalo, že tieto nástrahy dokážu spoľahlivo chytať aj ryby, ktoré sa inak chytajú veľmi sporadicky raz za pár rokov. A to dokonca veľmi rýchlo! Ich účinok vo vode je totiž okamžitý.

Neustále uvoľňovanie prírodných atraktorov v ich najčistejšej podobe láka kapry rovnako ako prirodzená potrava. Je to ako by ste mali na háčiku hŕstku vodných živočíchov. Tieto nástrahy sú veľmi bohaté na aminokyseliny a nukleotidy, ktoré sú najefektívnejšie v ich čistej forme, ale sú vždy zničené vysokou teplotou pri varení klasických návnad. Cultured Baits sú kapry vnímané ako prirodzená potrava a požierajú je okamžite bez strachu a pochybností.
Druhá vrstva sa po vhodení do vody začne pomaly odpúšťať. Tento proces trvá v závislosti na teplote vody dlhé hodiny, pokiaľ Vám na háčiku nezostane len neutrálne vyvážený stred.

Odporúčané nastraženie:

  1. opatrne odlúpnite kúsok vrchnej vrstvy až po stredovú nástrahu
  2. navŕtajte dierku stredom nástrahy pomocou tenkého a pevného vŕtačky
  3. navlečte nástrahu na vlas a zarážku zatiahnite až na tvrdý stred
  4. olúpanie kúsok napatlejte späť a zakryte ním zarážku