Boilies Orthodox Carp 3 Fruit 300gr 20mm

/, Kaprárina, Návnady a nástrahy, Boilies/Boilies Orthodox Carp 3 Fruit 300gr 20mm

Boilies Orthodox Carp 3 Fruit 300gr 20mm

3.66  s DPH

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov

Katalógové číslo: 271,03 Kategórie: , , , Značky: ,

Popis

Boilies Orthodox Carp 3 Fruit 300gr 20mm

Rada HOTOVIEK boilies Orthodox Carp 3 Fruit je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Boilies Orthodox Carp 3 Fruit

V dnešnej dobe olihní, monster krabov a ďalších páchnucich mäsoviek sa dosť často zabúda na SLADKÉ OVOCNÉ príchute. Zistíte sami, že v tomto prípade je to naozaj veľká chyba. Toto boilies je postavené tak, aby dosahovalo rýchlu a celoročnú účinnosť, ale jej hlavná sila sa prejaví v doslova zimných mesiacoch! Vyladená kombinácia kvalitných vtáčích zobov s vysoko rozpustnými rybacími múčkami – RED-FISH múčka a predtrávená EZT 97 múčka na jemnom korenenom podtóneROBIN RED-u® (Robin Red® is a registered trademark of John E Haith Limited), preberie z malátnosti každého kapra. Trojica ovocných esencií na rôznych nosičoch, ktorým dominuje JAHODA ANANÁS, doplnená o šialený zápach KYSELINY MASLOVEJ (N-Butyric Acid) a skvelého sladidla NHDC nenechá Vaše swingre ani na minútu v kľude.