Boilies Orthodox Carp BFE Fruit Sweet 2kg 20mm

Boilies Orthodox Carp BFE Fruit Sweet 2kg 20mm

11.00  s DPH

  • Popis

Popis

Boilies Orthodox Carp BFE Fruit Sweet 2kg 20mm

Popis BfE: CHUTNÉ, VOŇAVÉ, VÝŽIVNÉ, CHYTĽAVÉ, CENOVO PRIJATEĽNÉ a pre kapry NEODOLATEĽNÉ. Týmito prívlastkami môžeme charakterizovať našu novú radu Orthodox Carp BFE Fruit Sweet boilies, ktorú sme príznačne nazvali BfE alebo BOILIES pre KAŽDÉHO = BOILIES for EVERYONE.

S týmto Orthodox Carp BFE Fruit Sweet boilies sa nemusia báť ísť k vode ani ostrieľaní kaprári. Úlohou jeho neodolateľnej vône je zaujať kapry pri krátkych vychádzkach k vode a na druhej strane, úlohou jeho výživného a chutného zloženia je zastaviť a pridržať kapry na lovnom mieste na čo najdlhší čas.

Orthodox Carp BFE Fruit Sweet obsahuje zmes SLADKÝCH vtáčích zobov s prídavkom MEDU, 20 % rybacej múčky a vysoký podiel enzymaticky ošetreného PROTEÍN KONCENTRÁTU, ktorého veľmi vhodný aminokyselinový profil dodáva zmesi vysokú STRÁVITEĽNOSŤ a CHUŤ. Jeho cenová trieda ho zaraďuje aj na použitie pri potrebe masívnejšieho kŕmenia. Univerzálnosť použitia a kvalita BfE vzhľadom k jeho cene si podmaní každého rybára.

Popis FRUIT & SWEET: Neodolateľná kombinácia SLADKEJ a OVOCNEJ esencie doplnená smradľavou KYSELINOU MASLOVOU (N Butyric Acid).

PRIEMER BOILIES V BALENÍ JE 20MM.

Katalógové číslo: 271,71 Kategórie: , , , , Značiek: , , , , ,