Boilies Orthodox Carp Golem-M 300gr 20mm

/, Kaprárina, Návnady a nástrahy, Boilies/Boilies Orthodox Carp Golem-M 300gr 20mm

Boilies Orthodox Carp Golem-M 300gr 20mm

4.99  s DPH

Katalógové číslo: 271,51 Kategórie: , , ,

Popis

Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Boilies Orthodox Carp Golem-M 300gr 20mm

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis GOLEM M:

Absolútny MAGNET na skúsené a trofejné kapry. Predstavujeme Vám nástrahu, na ktorú bolo chytené veľké množstvo trofejných kaprov v krátkej dobe od jej počiatočného vzniku. Nebojíme sa o tomto boilies povedať, že je pre kapry doslova neodolateľné a budú ho prijímať s veľkou dôverou. Potvrdilo sa nám to, keď sme s pomocou neho chytili VIACKRÁT tie isté kapry na danej lokalite v priebehu tej istej sezóny. Toto boilies je zložené zo starostlivo vybraných sypkých a tekutých komponentov, ktoré spolu vytvárajú nezameniteľnú chuť a vôňu MORSKÝCH ŽIVOČÍCHOV, MUŠLÍ a “PLODOV MORA“, doplnenú o našu „klasiku“ t.j. zmes esenciálnych olejov ONION (cibuľa) a BLACK PEPPER (čierne korenie). Obsahuje vysokú dávku 3 druhov extraktov, ktorých kombinácia nám prináša výborné výsledky už dlhé roky. Tento SIGNÁL sa kaprom hlboko vryje do ich pamäti a rozpoznajú ho pri Vašej každej ďalšej vychádzke k vode s touto nástrahou.