Boilies Orthodox Carp Kraken 900gr 20mm

14.99  s DPH

  • Popis

Popis

Popis HOTOVKA: Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis Kraken: Ak hľadáte boilies s maximálnym dávkovaním rybaciny, ste na správnej adrese.

Kraken je presný opak Patriotu.

500 gramové dávkovanie rybacích múčok z ktorých je 200 gramov enzymaticky upravovaných,120 gramov extraktov z morských živočíchov, neprekonateľný extrakt ASE, vyladený mix vtáčích zobov a mliečnych proteínov to je KRAKEN, ďalší úlet z dielne Orhodox Carp.

Japanese Squid a jemný nádych esencie MAPLE(javor), kombinácia esencialnych olejov ASA FOETIDA a BLACK PEPPER(čierne korenie) dotvárajú dušu produktu, ktorý si od jeho vzniku drží najvyšší váhový priemer ulovených rýb.

KRAKEN je boilies s celoročným použitím, so zvyšujúcou teplotou vody jeho účinnosť

narastá.

Skvelá nástraha pre „ortodoxných lovcov“, pre ktorých menej znamená viac