Boilies Orthodox Carp Vulcan 300gr 24mm

Boilies Orthodox Carp Vulcan 300gr 24mm

5.58  s DPH

  • Popis

Popis

Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis VULCAN: Do slova a do písmena výstižný názov. Prebudí k aktivite aj toho najletargickejšieho kapra. „Horúca“ kombinácia postavená na stimulácii dvoch chutí – sladkej a silno korenistej. Vyváženú zmes rybích múčok ako LT 94, MICROFISH múčka, kde najviac vyniká vysoko rozpustná RED-FISH múčka, vysoká dávka ROBIN RED-u® (Robin Red® is a registered trademark of John E Haith Limited), kvalitných vtáčích zobov a mliečnych proteínov dotvára kombinácia osvedčených KORENÍN, z ktorých viaceré majú vysoký stupeň „pálivosti“. Kto si myslí, že to môže kapry odlákať je na veľkom omyle! Ak k tomu všetkému pridáme kombináciu esencií MONSTER CRAB (doslova pachom príšerný krab) & PEPPER (korenistá klobása), neprehliadnuteľný atraktor ANTARCTIC KRILL a skvelé sladidlo NHDC, niet sa čomu čudovať, že sa v noci vôbec nevyspíte. Skvelé boilies na jarné a jesenné rybačky, ale má čo povedať aj v teplých mesiacoch, kedy oživí zdanlivo „mŕtvu vodu“.

Katalógové číslo: 271,35 Kategórie: , , , Značiek: , , , ,