Čelovka Led Lenser H7R.2

89.89  s DPH

  • Popis

Popis

Popis produktu
LED Lenser H7R.2 je nabíjateľné čelové svietidlo, ktoré vyniká dvoma funkciami: plynulým ovládaním intenzity svetla a presnou optikou. Spája všetky prednosti čelovky LED Lenser H7.2 a navyše je veľmi šetrná pre Vašu peňaženku. Led Lenser H7R bola doposiaľ najpredávanejším modelom tejto triedy čeloviek, v pomere cena / výkon nemala konkurenciu v žiadnom inom výrobcovi svietidiel. Svietidlo využívala svetelný výkon jedinej LED diódy triedy High END Power LED. Nový model H7R.2 prešiel zásadnými inováciami na základe požiadaviek užívateľov predchádzajúcej verzie. Svietidlo si zachovalo svoje silné stránky, ktoré boli navyše rozvinuté a pridali sa ďalšie praktické funkcie.

Napájanie sa zmenilo na Li-ion batérie a kompletne prepracovalo. Tým sa v porovnaní s predchádzajúcim modelom značne predĺžila doba použitia. Naviac je možné pripojiť aj externú sadu akumulátorov. Toto dopĺňa USB pripojenie, ktoré uľahčuje dobíjanie a je možné nabíjať aj cez notebook, autoadaptér atď.

Nová čelovka H7R.2 má vyšší výkon, ochranu proti vode IPX 4, nový ergonomicky tvarovaný box batérií s polyuretánovým poťahom pre ďaleko pohodlnejšie nosenie a špeciálne upravenú hlavu, ktorá umožňuje plynulé zaostrovanie. Inovácie sa dočkala aj reflektorová šošovka, vďaka ktorej sa rozšíril svetelný kužeľ a pri plnom zaostrení navyše pridáva ešte druhý kužeľ okolo ostrého pre dobrú viditeľnosť do strán. Vyklápacia mechanika bola naprojektovaná pre vyššiu odolnosť.

Intenzitu svetla môžete regulovať na batériovom obale.

Technické parametre čelovky LED Lenser H7R.2:

LED: 1 x High End Power LED
Životnosť LED: 1000000 h
Maximálna svietivosť: 300 lumenov
Dosah svetla: 160 m
Napájanie: 1 x Li-Ion akumulátor
SMART Light Technology, plynulé zaostrovanie

Odolnosť voči nárazom: pád z výšky 1,5 m
Vodeodolnosť: IPX4
Hmotnosť: 165 g
Advanced Focus systém, plynule regulovateľná intenzita svetla, vysoký komfort

Výklopná hlava, multifunkčný spínač, indikátor stavu batérie, 2 režimy vybíjania batérie, zámok proti neočakávanému zapnutiu

Sytém na upozornenie nízkej hladiny batérie

Obsah balenia: čelovka, 1 ks akumulátor Li-ion, návod na použitie

Upozornenie:

Ak tesniace krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelnou starostlivosťou predlžujete životnosť Vašej čelovky.

Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.