Hotové boilies NIKL NOČNA MORA 18mm 1kg

Hotové boilies NIKL NOČNA MORA 18mm 1kg

15.52  s DPH

  • Popis

Popis

Vďaka unikátnemu spôsobu šetrnej stabilizácie nespoznáte pri vode rozdiel oproti mrazenému boilies.

Tiež si myslíte, že boilies 3×l je naše najúspešnejšie boilies? Po ročnom testovaní Nočnej Mory si tým už nie sme tak istí.

Hotové boilies Nočná Mora READY Karel Nikl od prvého napichnutia pod háčik predvádzala také výsledky, že sa v krátkej dobe stala plnohodnotnou konkurenciou a v niektorých prípadoch možno aj lepším boilies než fenomenálne 3×l.

Názov Nočná Mora vznikol po skúsenostiach niekoľkých testerov a stálych zákazníkov. V letných mesiacoch kapre často po tejto novinke šaleli natoľko, že sa pobyt pri vode stával príliš vyčerpávajúci a rybári po pár bezsenných nociach odmietali na Nočnú Moru chytať.

Základom Hotového boilies Nočná Mora READY Karel Nikl sú tie najhodnotnejšie a chuťovo najvýraznejšie enzymaticky upravené vysoko- rozpustné múčky podporené silnou dávkou pečeňových a slezinových extraktov.

Behom testovania sme do základného mixu skúšali aplikovať niekoľko nových kombinácií tekutých atraktorov, ale v počte záberov jednoznačne dominovala kombinácia prírodného cesnaku a ďalších 100% prírodných silíc. Cesnak nepoužívam v podobe esencie alebo esenciálneho oleja, ale do všetkých výrobkov nesúcich názov Nočná Mora používame drvené strúčky cesnaku.

Kombinácia výživného a chutného základného mixu s dobre zladenými tekutými zložkami, množstvom tekutých potráv a prírodného cesnaku vytvorila až neskutočne atraktívne a čisto prírodné boilies vhodné pre celoročné chytanie.

Či už sa chystáte na rieku, jazero, na dlhú alebo krátku výpravu, celý rad produktov Nočná Mora je pripravená dokázať Vám, aký potenciál sa v ňom skrýva.!!!