Stojan FOX Horizon pod Duo

159.98  s DPH

  • Popis

Popis

Stojan FOX Horizon Duo Pod
Fox Horizon Duo pod je inovovaný a v mnohých detailoch vylepšený rodpod v dizajne Sky a Ranger pod stojanov.

Menší braček Ranger podu s hrazdami na tri prúty a s zdvojeným stredom pre lepšiu stabilitu a hlavne oproti starším modelom tento nový je už s taškou.

Zdvojené stredové tyče zabezpečujú lepšiu stabilitu stojanu. Fox Horizon Duo Pod bol navrhnutý pre rybárov, ktorí preferujú flexibilné a stabilné stojany.

Nohy majú 4 pozície nastavenia uhla náklonu, čo umožňuje postavenie do dokonalej vodorovnej polohy, alebo šikmej polohy ak je potrebné umiestniť špičky prútov hore a viesť vlasec ponad prekážky alebo leknové polia.
K stojanu Horizon Duo Pod sú dodávané 2 páry teleskopických nôh v dĺžke 33cm a 25cm (dĺžka v zasunutom stave).
Nové zaisťovacie klipy sú z vysoko odolného a pevného plastu. Novinkou sú aj 2 kotviace oká pre uviazanie stojanu k zemi pri extrémnom rybolove. Nová odolnejšia čierna povrchová úprava s neoxidujúcim povrchom. Kvalitné mosadzné závity. Strednú časť tela je možné dĺžkovo nastaviť pre väčšiu stabilitu a prispôsobenie podľa dĺžky prútov. Jedinečne tvarované lichobežníkové profily tohto stojanu z tvrdeného hliníka poskytujú záruku maximálnej stability a presnosť nastavenia. Špeciálne konštruované hrazdy umožňujú dokonalú montáž signalizátorov záberu a ich presné dotiahnutie pomocou kontra matice.

Kvalitné prevedenie, vysoká pevnosť a výborná stabilita by mala znamenať aj vysokú hmotnosť ale práve naopak. Unikátny dizajn a použité materiály umožnili, aby transporná hmotnosť Fox Horizon Duo Podu bola optimálna aj pre pohodlné prenášanie.

Transportná taška s madlami na prenášanie v inovovanom dizajne s protismerným zipsom po celej dĺžke pre praktickejšie vkladanie a vyberanie stojanu. Púzdro obsahuje priestor pre umiestnenie dlhých nôh, ktoré je možné dokúpiť. Zväčšené predné vrecko umožňuje uloženie hrázd spolu s namontovanými signalizátormi záberu.

Katalógové číslo: 255,73 Kategórie: , , , Značky: , , ,