Lehátko FOX FX Flatliner Bedchair

/, Lehátka/Lehátko FOX FX Flatliner Bedchair

Lehátko FOX FX Flatliner Bedchair

316.66  s DPH

Katalógové číslo: CBC039 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Najlepšia posteľ, aká kedy opustila dielňu firmy Fox.

V kaprárine sa v poslednej dobe zvykne veľa často používať slovo “revolučný”, aj keď nie vždy je to tak. Z času na čas sa ale objaví produkt, ktorý v danej sekcii zmení zabehnuté štandardy, zvýši kvalitu a nastaví latku zase o niečo vyššie. A presne takým produktom je posteľ Flatliner, ktorá je výsledkom viac ako dvojročného vývoja a tvrdého testovania v teréne.

So všetkými patentami, ktorými táto posteľ disponuje, je bezpochyby tá najkomfortnejšia, aká bola kedy vyrobená. A to nie je názor len ľudí z fabriky Fox. Každý redaktor časopisu a človek, ktorý sa pohybuje v odbore a reálne túto posteľ vyskúšal a používal, zdieľa rovnaký názor. Napríklad Marc Coulson, šéfredaktor časopisu Total Carp. Za všetky tie dlhé roky mu prešlo pod rukami pri testoch snáď každé schopné lehátko a tak čo sa týka dizajnu a pohodlia, tento chlapík vie presne, čo hľadá. A to je dôvod, prečo dnes rybárči práve s lehátkom Flatliner.

Prí vývoji tohto lehátka sme mali daný presný cieľ. Vytvoriť posteľ, ktorá by bola čo najviac plochá a minimálne tak pohodlná ako tá, čo máte doma. Všimnite si, že pri posteli nie je žiadne zakrivenie u oblasti hlavy a ani žiadny integrovaný vankúš.

Pred viac ako 25 rokmi sme stáli pri zrode absolútne prvého kedy vyrobeného kaprárskeho lehátka, je všaknutno priznať, že ďalšie firmy urobili obrovský krok vpred pri ďalšom vývoji tohto produktu. Dnes ich ale s najväčšou gráciou zosadzuje z pomyselného trónu nový Flatliner.

Flatliner má úplne unikátny kĺb Flip-Cam System. Pri všetkých ostatných lehátkach nasmeruje toto hlavovú časť hore, čo, ako všetci vieme, nie je moc pohodlné a v skutku značne prekáža a znižuje rozsah použiteľného matraca. U Flatliner je tento kĺb otočný o 180 stupňov a nijako tak neprekáža.

  • Flip-Cam System
  • Jednoduché nastavenie nôh krátkym pootočením
  • Široké pätky nôh s dierkami na ukotvenie
  • Oválny hliníkový rám
  • 50mm penový matrac s vysokou hustotou

Rozmery: 208 x 94 x 40cm

Maximálna výška: 48cm

Zložené rozmery: 90 x 94 x 34cm

Váha: 12,9kg