Naviják Penn Affinity II 8000

Naviják Penn Affinity II 8000

174.00  s DPH

Americká značka Penn predstavuje druhú generáciu kaprárskych navijakov Affinity II. Navijaky Penn Affinity II vo veľkosti 7000 a 8000 sú určené pre dosahovanie ultra dlhých hodov a nájdu si svoje uplatnenie predovšetkým pri love kaprov.

  • Popis

Popis

Naviják Penn Affinity II 8000

Americká značka Penn predstavuje druhú generáciu kaprárskych navijakov Affinity II. Navijaky Penn Affinity II vo veľkosti 7000 a 8000 sú určené pre dosahovanie ultra dlhých hodov a nájdu si svoje uplatnenie predovšetkým pri love kaprov. Pomalý oscilačný zdvih cievky zabezpečuje dokonale ukladanie vlasca a dosiahnutie obrovských vzdialeností pri nahadzovaní.

Navijak Penn Affinity II má 7 strategicky umiestnených oceľových ložísk, takže jeho chod je plynulý a hladký aj pri záťaži. Je vybavený výkonnou brzdou HT-100 s uhlíkovými podložkami a vo veľkosti 8000 ponúka aj verziu so zadnou voľnobežnou brzdou. Pre zvýšenie odolnosti a sily je hlavný hriadeľ navijaka vyrobený z titánu.

Minimalistický dizajn Penn Affinity II v matne čiernej farbe dodáva týmto navijakom luxusný vzhľad. Vysoká cievka navijaka Penn Affinity II je vybavená dvoma klipmi na vlasec, gumenou výstelkou pre priame použitie splietaných šnúr a vyznačenými kruhmi siganizujúcimi množstvo vlasca alebo šnúry na cievke (1/3, 2/3, plná kapacita).

Navijak je dodávaný so sklopnou kľučkou s dreveným úchopom.

Katalógové číslo: 80-1404623 Kategórie: , , Značky: , ,