Naviják Penn Surfblaster II 7000

Naviják Penn Surfblaster II 7000

119.89  s DPH

Táto vylepšená a zmodernizovaná verzia staršieho modelu Surfblaster si zachovala kónickú cievku a zabudovaný pomalý oscilačný systém, vďaka ktorému sa vlasec na cievku ukladá neuveriteľne presne a pri náhode sa veľmi dobre odvíja.

  • Popis

Popis

Naviják Penn Surfblaster II 7000

Táto vylepšená a zmodernizovaná verzia staršieho modelu Surfblaster si zachovala kónickú cievku a zabudovaný pomalý oscilačný systém, vďaka ktorému sa vlasec na cievku ukladá neuveriteľne presne a pri náhode sa veľmi dobre odvíja. To, prirodzene, zaručuje aj skutočne dlhé a presné náhody. Rám navijaku Penn Surfblaster II 7000 je vyrobený z ľahkého, no pevného grafitu a je posilnený grafitovými bočnými doskami. Vovnútri sú kovové a veľmi odolné prevody.

Prepracovaný do detailov

Hliníková cievka navijaku Penn Surfblaster II 7000 je dielom precízneho obrábania a kovania. Kapacita cievky je ideálna presne pre potreby kaprárov, na jeden návin dokážete odvinúť takmer meter vlasca (záleží od veľkosti navijaka). Určite ho ocenia najmä kaprári, ktorí zavážajú na veľké vzdialenosti a od navijaka očakávajú silný výkon, dlhú životnosť a spoľahlivosť. Zaujmú aj dva klipy pre zaklipávanie vlasca alebo šnúry, gumená výstelka pre priame použitie splietaných šnúr a vyznačené kruhy signalizujúce množstvo vlasca alebo šnúry na cievke (1/3, 2/3, plná kapacita).

Stavané do všetkých podmienok

Veľkou technickou vychytávkou je predná HT 100 zapuzdrená brzda od Pennu, ktorá je zárukou brzdnej sily, citlivosti a, samozrejme, odolnosti proti vniknutiu špiny a vody. Navijak je taktiež plne odolný proti slanej vode a korózii, čo zvyšuje jeho životnosť, má 6 ložísk, veľkú kovovú kľučku s ergonomickým úchopom a tiež robustný manuálny preklápač.

Dostupné vo veľkosti 7000 a 8000.

Katalógové číslo: 80-1404620 Kategórie: , , Značky: , , ,