Boilies Anaconda New Formula Crunch

/, Boilies/Boilies Anaconda New Formula Crunch

Boilies Anaconda New Formula Crunch

5.79  s DPH

Vo vašich rukách sa objavil mimoriadne kvalitný výrobok za veľmi priaznivú cenu. Boilies New Formula Crunch je postavené na kvalitných vtáčích zoboch. Okrem iného v tomto produkte nájdete objemové prísady ako je mleté konope, kukuričná krupica a sójová múka. Všetko je doladené prírodnými atraktormi, vaječným albumínom, sušenú smotanou a ďalšími komponentmi a extraktmi. Rad boilies Crunch new formula sa skladá z 12 príchutí väčšinou na sladkej báze. Nástraha je veľmi aromatická a vône sú veľmi intenzívne. Prídavok hrubšej kukuričnej krupice, má za následok väčšiu pórovitosť nástrahy, to znamená, že sa extrakty a atraktory veľmi dobre uvoľňujú do okolia.

Katalógové číslo: 2202161 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Boilies Anaconda New Formula Crunch

Vo vašich rukách sa objavil mimoriadne kvalitný výrobok Boilies Anaconda New Formula Crunch za veľmi priaznivú cenu. Boilies Anaconda New Formula Crunch je postavené na kvalitných vtáčích zoboch. Okrem iného v tomto produkte nájdete objemové prísady ako je mleté konope, kukuričná krupica a sójová múka.

Všetko je doladené prírodnými atraktormi, vaječným albumínom, sušenú smotanou a ďalšími komponentmi a extraktmi. Rad boilies Crunch new formula sa skladá z 12 príchutí väčšinou na sladkej báze. Nástraha je veľmi aromatická a vône sú veľmi intenzívne. Prídavok hrubšej kukuričnej krupice, má za následok väčšiu pórovitosť nástrahy, to znamená, že sa extrakty a atraktory veľmi dobre uvoľňujú do okolia.