Boilies Mikbaits Express

/, Boilies/Boilies Mikbaits Express

Boilies Mikbaits Express

11.20  s DPH

eXpress je jedno z najrýchlejšie pôsobiacich boilies, aké kde môžete zohnať. Hoci nie je nijako silno aromatizované, zábery naň bývajú omnoho častejšie než u naprostej väčšiny konkurenčných boilies.

Kategórie: , Značka:

Popis

Boilies Mikbaits Express

Boilies Mikbaits Express je jedno z najrýchlejšie pôsobiacich boilies, aké kde môžete zohnať. Hoci nie je nijako silno aromatizované, zábery naň bývajú omnoho častejšie než u naprostej väčšiny konkurenčných boilies.

Fantastická účinnosť Boilies Mikbaits Express je daná vysoko atraktívnym zložením zmesi i tekutých zložiek, ktoré okamžite po vhodení do vody uvoľňujú lákavé signály.

Boilies Mikbaits Express sa vo vode postupne obmýva a láka tak ryby k záberu. Možno ho bez obáv použiť aj pri dlhodobejšom rybolovu bez toho, aby strácal účinnosť. Je určený predovšetkým na dosiahnutie čo najviac záberov, napriek tomu sa na neho každý rok na svazovkách ulovia trofejnú kapry okolo 20kg.

Zloženie:

Rybie a enzymatické rybie múčky 24%, Robin Red, vtáčie zoby, mliečne proteíny, objemové prísady, atraktory, extrakty 2%, Ultra esencie, tekuté potravy, tekutý prezervatív