Boilies Mikbaits Liverix

Boilies Mikbaits Liverix

15.20  s DPH

LiveriX sa pre mnohé z vás stal č.1 pri honbe za veľkými kaprami, či už ste jazdili na Labe, Orlík či iné revíry u nás a v zahraničí. LiveriX je totiž, pevné, selektívne a silne našlapané boilies, plné najlepších rybích múčok, GLM a pečeňových extraktov.

  • Popis

Popis

Boilies Mikbaits Liverix

Boilies Mikbaits Liverix sa pre mnohé z vás stal č.1 pri honbe za veľkými kaprami, či už ste jazdili na Labe, Orlík či iné revíry u nás a v zahraničí. Boilies Mikbaits Liverix je totiž, pevné, selektívne a silne našlapané boilies, plné najlepších rybích múčok, GLM a pečeňových extraktov.

Čím dlhšie a viac s ním vnadíte, tým väčšiu žraciu horúčku u kaprov vyvoláte. Kapry na neho pritom reagujú veľmi rýchlo, preto je výborné aj na víkendovky. Skvele sa osvedčuje aj na pretekoch, mnohým dopomohlo k veľkým úspechom. Hľadáte teda famóznu boilies na veľké kapry za prijateľnú cenu, LiveriX je voľba práve pre vás.

Boilies Mikbaits Liverix Kráľovská patentka

Do už tak populárnej rodiny Boilies Mikbaits Liverix pribudol ďalší klenot – Kráľovská patentka. Je to priamy potomok nesmierne populárneho boilie Královský losos + Patentka. Nová verzia oproti nemu naviac obsahuje tekutý Robin Red, pečeňový extrakt, kryl a ďalšie atraktívne zložky. Dostávate tak do ruky legendárne a zároveň výrazne vylepšené boilies, ktoré nenechá vaše signalizátory v pokoji. Neveríte? Naši spolupracovníci mali k tomuto boilie jedinú pripomienku – nedovolila im sa ani trochu vyspať. Ak sa to isté stane aj vám, prijmite naše ospravedlnenie. Neradi totiž vyrábame boilies určené na tvrdý spánok, snažíme sa, aby vás to príjemne budilo.

Kategórie: , Značky: , ,