Boilies Mikbaits Spiceman

/, Boilies/Boilies Mikbaits Spiceman

Boilies Mikbaits Spiceman

14.00  s DPH

Spiceman (čítaj spajsmen) má úplne unikátne zloženie, ktoré je značne odlišné od naprostej väčšiny iných boilies. Je postavený na rybích múčkach a korenených atraktoroch, použili sme v ňom aj niekoľko málo známych prísad, navyše sme si niektoré nechali vyrobiť priamo pre tento mix.

Kategórie: , Značky: ,

Popis

Boilies Mikbaits Spiceman

Boilies Mikbaits Spiceman (čítaj spajsmen) má úplne unikátne zloženie, ktoré je značne odlišné od naprostej väčšiny iných boilies. Je postavený na rybích múčkach a korenených atraktoroch, použili sme v ňom aj niekoľko málo známych prísad, navyše sme si niektoré nechali vyrobiť priamo pre tento mix.

Vývoj Boilies Mikbaits Spiceman vďaka tomu trval tri roky, ale ak starostlivo sledujete naše stránky, určite je vám jasné, že to stálo za to. Počet a veľkosť úlovkov, ktoré sa nám podarilo pri jeho testovaní nachytať, sú úplne úžasné, prekračujúce všetky očakávania. Spiceman vyniká v tom, že prináša mnoho záberov, ale zároveň priťahuje trofejnú kapry ako magnet.

Boilies Mikbaits Spiceman je účinný po celý rok vrátane zimy, funguje aj s minimom návnady. A ako sme k nášmu veľkému prekvapeniu počas testov zistili, je to úplná bomba pri chytaní amurov. K dostaniu v priemeroch 16 a 20mm v príchutiach Pikantné Švestka a Korenená Pečeň a v priemery 24mm Pikantná švestka.