Boilies Nash 4G Squid 20mm 1kg

/, Boilies/Boilies Nash 4G Squid 20mm 1kg

Boilies Nash 4G Squid 20mm 1kg

12.49  s DPH

Katalógové číslo: 269,85 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Boilies Nash 4G Squid

Nástupca legendárneho boilies Nash 4G Squid s novou, vylepšenou receptúrou a ambíciami stať sa jednotkou medzi nástrahami na veľké kapry.

Asi nikto si už v dnešnej dobe nedokáže predstaviť, akú revolúciu spôsobilo použitie Squid extraktu pri výrobe boilies Garym na konci 70 rokov. Dnes je už legendárny Squid extrakt, jeden z hlavných pilierov pri stavbe base mixov, ktoré dopomohli množstvu rybárom po celom svete k vytúženým rekordným úlovkom. Od prvého kapra v Anglicku presahujúceho hranicu 27 kg, chyteného priamo Garym, po desiatky a stovky rekordných úlovku po celej Európe za posledných niekoľko dekád.

V dnešnej dobe už naozaj nenájdeme veľa rybárov, ktorí by nepoznali Nash basemix Squid. A teraz, o desaťročie neskôr, uvádza Nashbait rad 4G Squid, ktorá je doslova dotiahnutá k dokonalosti!

Kľúčovou zmenou a hlavným dôvodom úspešnosti súčasných mixov Boilies Nash 4G Squid je unikátny aditívum Scopex Squid. Boilies 4G Squid obsahuje výťažky zo Scopex, natrávených pečene a špeciálneho sladidlá. Všetky tieto komponenty dokázali posunúť boilies 4G Squid jednoducho o úroveň vyššie!