Boilies Nash Citruz Special Edition

Boilies Nash Citruz Special Edition

15.99  s DPH

Jedinečná nástraha, ktorá konzistentne prináša zábery, keď ostatné zlyhajú, to je Citruz. Mimoriadny dopyt po plávajúcich Citruz pop ups s doslova smrtiacou kombináciou atraktorov prinútila Nashbait k výrobe tejto špeciálnej edície Citruz bottom baits boilies.

  • Popis

Popis

Boilies Nash Citruz Special Edition

Jedinečná nástraha Nash Citruz Special Edition, ktorá konzistentne prináša zábery, keď ostatné zlyhajú, to je Nash Citruz Special Edition. Mimoriadny dopyt po plávajúcich Citruz pop ups s doslova smrtiacou kombináciou atraktorov prinútila Nashbait k výrobe tejto špeciálnej edície Citruz bottom baits boilies.

Zmes Nash Citruz Special Edition obsahuje vysoký podiel mliečnych proteínov a ďalších výživových látok. Široké spektrum zvýrazňovačov chuti fungujúcich v studenej vode, esenciálne oleje a Talin. Tým sa Nash Citruz Special Edition boilies stáva veľmi efektívnou nástrahou. Jeho chvíľa prichádza hlavne v okamihoch, rovnako ako u Citruz pop ups, keď sa rybár dostáva pod tlak, pretože ostatné nástrahy v daných podmienkach neprinášajú želaný efekt. Každé balenie Nash Citruz Special Edition obsahuje mix svetlo ružovej a vyblednuté ružovej farby v pomere 2:1, čo dáva rybárom možnosť výberu bez nutnosti dvoch nákupov.

Prečo ružová? To je jednoduché, ružový citruz priniesol najviac chytených kaprov zo všetkých farieb, a to ako v Británii, tak aj v kontinentálnych vodách. Špeciálna edícia Citruz umožňuje rybárom využiť silu tejto nástrahy viac spôsobmi ako kedykoľvek predtým, od drvených v PVA sáčkoch až po chytanie na panáčika.

Katalógové číslo: B2140 Kategórie: , Značiek: , , , ,