Boilies Nash The Key Cultured Hookbaits 15mm

Boilies Nash The Key Cultured Hookbaits 15mm

11.99  s DPH

Špeciálne boilies vyrobený unikátnou technológiou, ktorá sa v kaprárine vôbec nepoužíva, až do teraz!

  • Popis

Popis

Boilies Nash The Key Cultured Hookbaits 15mm

Špeciálne Nash The Key Cultured Hookbaits boilies vyrobený unikátnou technológiou, ktorá sa v kaprárine vôbec nepoužíva, až do teraz!

Základom týchto Nash The Key Cultured Hookbaits neutrálnych nástrah je vždy vnútorné neutrálne vyvážená gulička, ktorá v dlhodobom procese, ktorý trvá celých 6 dní, je postupne a opakovane obaľovaná do unikátnej tekutiny a prášku, čím vzniká druhá, mimoriadne atraktívny vrstva.

Táto vrstva Nash The Key Cultured Hookbaits obsahuje na teplo citlivé aminokyseliny, vitamíny, minerály a rozpustné proteíny, ktoré okamžite vydávajú ten najprirodzenejší potravinový signál, aký žiadna iná nástraha vydávať nemôže. Famózna nástraha na veľké ryby, ktorá vyslovene z dna kričí “Ja som žrádlo!”

Dlhodobé testovanie ukázalo, že tieto nástrahy Nash The Key Cultured Hookbaits dokážu spoľahlivo chytať aj ryby, ktoré sa inak chytajú veľmi sporadicky raz za pár rokov. A to dokonca veľmi rýchlo! Ich účinok vo vode je totiž okamžitý.

Neustále uvoľňovanie prírodných atraktorov v ich najčistejšej podobe láka kapry rovnako ako prirodzená potrava. Je to ako by ste mali na háčiku hŕstku vodných živočíchov. Tieto nástrahy sú veľmi bohaté na aminokyseliny a nukleotidy, ktoré sú najefektívnejšie v ich čistej forme, ale sú vždy zničené vysokou teplotou pri varení klasických návnad. Cultured Baits sú kapry vnímané ako prirodzená potrava a požierajú je okamžite bez strachu a pochybností.

Druhá vrstva Nash The Key Cultured Hookbaits sa po vhodení do vody začne pomaly odpúšťať. Tento proces trvá v závislosti na teplote vody dlhé hodiny, pokiaľ Vám na háčiku nezostane len neutrálne vyvážený stred.

Odporúčané nastraženie:

  1. opatrne odlúpnite kúsok vrchnej vrstvy až po stredovú nástrahu
  2. navŕtajte dierku stredom nástrahy pomocou tenkého a pevného vŕtačky
  3. navlečte nástrahu na vlas a zarážku zatiahnite až na tvrdý stred
  4. olúpanie kúsok napatlejte späť a zakryte ním zarážku

Katalógové číslo: B7216 Kategórie: , Značiek: , , , , , , ,