Boilies Orthodox Carp Golem M 300gr

/, Boilies/Boilies Orthodox Carp Golem M 300gr

Boilies Orthodox Carp Golem M 300gr

5.99  s DPH

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov

Katalógové číslo: HOTGM300 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Golem M

Absolútny MAGNET na skúsené a trofejné kapry. Predstavujeme Vám nástrahu, na ktorú bolo chytené veľké množstvo trofejných kaprov v krátkej dobe od jej počiatočného vzniku. Nebojíme sa o tomto boilies povedať, že je pre kapry doslova neodolateľné a budú ho prijímať s veľkou dôverou. Potvrdilo sa nám to, keď sme s pomocou neho chytili VIACKRÁT tie isté kapry na danej lokalite v priebehu tej istej sezóny. Toto boilies je zložené zo starostlivo vybraných sypkých a tekutých komponentov, ktoré spolu vytvárajú nezameniteľnú chuť a vôňu MORSKÝCH ŽIVOČÍCHOVMUŠLÍ a “PLODOV MORA“, doplnenú o našu „klasiku“ t.j. zmes esenciálnych olejov ONION(cibuľa) a BLACK PEPPER (čierne korenie). Obsahuje vysokú dávku 3 druhov extraktov, ktorých kombinácia nám prináša výborné výsledky už dlhé roky. Tento SIGNÁL sa kaprom hlboko vryje do ich pamäti a rozpoznajú ho pri Vašej každej ďalšej vychádzke k vode s touto nástrahou.