Boilies Orthodox Carp Tropic Fish 300gr

/, Boilies/Boilies Orthodox Carp Tropic Fish 300gr

Boilies Orthodox Carp Tropic Fish 300gr

3.99  s DPH

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov

Katalógové číslo: HOTTR300 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Tropic Fish

Hovoria Vám kapry, že im už nechutí stále ten  istý SQUID (oliheň) či OCTOPUS (chobotnica)? Je čas na zmenu s TROPIC FISH-om! Kapry si Vás znovu zamilujú. SQUID (oliheň) / OCTOPUS (chobotnica) je nástraha, bez ktorej sa za posledné roky nevyberie na rybačku hádam žiadny „ortodoxný“ kaprár. Je preferovaná čoraz viac a viac. Našou verziou Vám prinášame variantu OCTOPUS-u (chobotnice), ktorá prekvapí nie len kapry, ale aj Vás samotných. Zmes postavená na vysokom podielyOLIHŇOVEJ múčky spolu s jemným nádychom ANTARTIC KRILL-u a ENZYMATICKÝCH múčok je bežnou záležitosťou. My sme sa však posunuli oveľa ďalej. Doplnením zmesi o kvalitný vtáčí zob, ale hlavne o extrakt z CITRUSOVÝCH plodov, sme vytvorili tradičnú, ale zato neokukanú nástrahu na každú situáciu. Maximálnu atraktivitu sme dosiahli zmiešaním dvoch esencií TROPICKÉHO OVOCIA s famóznou esenciou OCTOPUS (chobotnica) a troch osvedčených esenciálnych olejov s nádychom TROPICKÝCH PLODOV. Najdôležitejšie je ale to, že toto boilies je NAJUNIVERZÁLNEJŠIE boilies z našej ponuky, použiteľné celoročne s výnikajúcimi výsledkami!