Boilies Orthodox Carp Vulcan 300gr

/, Boilies/Boilies Orthodox Carp Vulcan 300gr

Boilies Orthodox Carp Vulcan 300gr

5.59  s DPH

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov

Katalógové číslo: HOTV300 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Vulcan

Do slova a do písmena výstižný názov. Prebudí k aktivite aj toho najletargickejšieho kapra. „Horúca“ kombinácia postavená na stimulácii dvoch chutí – sladkej a silno korenistej. Vyváženú zmes rybích múčok ako LT 94MICROFISH múčka, kde najviac vyniká vysoko rozpustná RED-FISH múčka, vysoká dávka ROBIN RED-u® (Robin Red® is a registered trademark of John E Haith Limited), kvalitných vtáčích zobov a mliečnych proteínov dotvára kombinácia osvedčených KORENÍN, z ktorých viaceré majú vysoký stupeň „pálivosti“. Kto si myslí, že to môže kapry odlákať je na veľkom omyle! Ak k tomu všetkému pridáme kombináciu esencií MONSTER CRAB (doslova pachom príšerný krab) & PEPPER (korenistá klobása), neprehliadnuteľný atraktor ANTARCTIC KRILL a skvelé sladidlo NHDC, niet sa čomu čudovať, že sa v noci vôbec nevyspíte. Skvelé boilies na jarné a jesenné rybačky, ale má čo povedať aj v teplých mesiacoch, kedy oživí zdanlivo „mŕtvu vodu“.