Termonávlek na 10kg PB flašu R-Spekt

Termonávlek na 10kg PB flašu R-Spekt

57.00  s DPH

Termo návlek R-spekt je výhradne určený pre uloženie 10kg propán-butánové fľaše štandardnej veľkosti s približnými rozmermi 590x300mm.

  • Popis

Popis

Termo návlek R-spekt je výhradne určený pre uloženie 10kg propán-butánové fľaše štandardnej veľkosti s približnými rozmermi 590x300mm. Rozmer samotného termo návleku je cca 600 x 350 mm (výška x priemer). Tento termo návlek spoľahlivo udržuje teplotu obsiahnutého plynu vo vnútri PB fľaše a napomáha tak udržať plyn vnútri PB fľaše v stabilnom stave pri kolísavých okolitých teplotných podmienkach. Povrch všetkých základných materiálov je úplne umývateľný a dno je navyše vyrobené z veľmi odolného PVC materiálu.

Tlmiaci vnútorný materiál je špeciálny typ penového polyetylénu, ktorý napomáha udržať vnútri návleku stabilnú teplotu. Reflexná vnútorná vrstva naviac odráža sálavé teplo späť do priestoru a tým zvyšuje tepelnoizolačné parametre výrobku. Otvor v hornej časti návleku sa pohodlne uzatvára pomocou sťahovacie šnúry s PVC poistkou a celý návlek presne kopíruje tvary 10kg propán-butánové fľaše.

Farebné prevedenie: prírodná khaki dizajn s výrazným logom R-spekt limited edition

Materiálové zloženie: 100% vodeodolný polyamid s PU záterom / vodeodolný penový polyetylén / vodeodolná reflexná metalická polyetylénová fólia

Rozmery návleku: 60 x 35cm

Katalógové číslo: 166046 Kategórie: , , Značiek: , , , ,

Nie je na sklade