Swinger FOX Black Label Slik Bobbins

Swinger FOX Black Label Slik Bobbins

14.99  s DPH

Tento dobre premyslený dizajn je vybavený populárnym Slik klkipom, ktorý má dvojaký účel a masívnu výhodu v porovnaní s ostatnými indikátormi.

  • Popis

Popis

Tento dobre premyslený dizajn je vybavený populárnym Slik klkipom, ktorý má dvojaký účel a masívnu výhodu v porovnaní s ostatnými indikátormi. Slik klip je navrhnutý tak, aby umožnil umiestnenie vlasca do spodnej časti klipu. To zvyšuje citlivosť Bobina a je obzvlášť účinný pri love s povoleným vlascom. Nie je možné, aby sa vlasec posunul o milimeter bez posunutia Bobina. Akonáhle dostanete záber, tak sa vlasec presunie zo spodnej časti klipu do strednej a tým umožní voľne priechodný vlasec, ktorému klip nijako nebráni v odvíjaní. Jediný okamih, kedy sa klip odpojí od vlasca je v momente, kedy zdvihnete prút z vidličiek. Ďalšou výhodou toho Slik klipu je, že sila zovretia vlasca je plne nastaviteľná, čo znamená, že môžete meniť priemery kmeňového vlasca, bez toho aby ste museli meniť klip indikátora. Tento klip možno tiež použiť ako tradičný voľne priechodný indikátor. Okrem inteligentného Slip klipu je tiež dodávaný s 8cm dlhou retiazkou Black Ball Chain, Slim Head a Hockey Stick. Rovnako ako u štandardného Bobina je teraz k dostaniu aj vo farbe Fox oranžová.

Pohľadná rada indikátorov Black Label bola navrhnutá tak, aby dopĺňala našu ucelenú radu Black Label a zároveň pomáhala rybárovy zaistiť čo najlepšiu možnosť indikácie záberu. Celá rada je navrhnutá tak, aby ste si mohli kúpiť samostatný Bobbin za relatívne malé peniaze a potom si ho kompletne zostaviť podľa seba (vďaka nášmu systému CIS), aby bol efektívny a vyhovoval odlišným rybárskych situáciám, v ktorých sa ocitnete.

Katalógové číslo: CBI052 Kategórie: , Značiek: , , , , ,