Spací systém FOX Flatliter MKII System

/, Spacáky, Lehátka/Spací systém FOX Flatliter MKII System

Spací systém FOX Flatliter MKII System

459.99  s DPH

Katalógové číslo: CBC050 Kategórie: , , Značiek: , , , ,

Popis

fox Veľmi populárny model kompletného spacieho systému Flatliter teraz dostal rad vylepšení a je tak ešte lepší.

Už pri predchádzajúcom modeli sa zdalo, že je dosiahnutý vrchol v možnostiach rybárskych lehátok a nič lepšie už sa nedá vymyslieť. Ale po dlhom procese vývoja a testovania sa ukázalo, že vďaka modelu MKII môže byť “to najlepšie” ešte lepšie.
Prvou výraznou zmenou je úprava spacáku, ktorý je teraz vyplnený novým dutým vláknom. To je teraz mäkšie, takže oveľa lepšie priľne k telu rovnako ako perina u Vás doma. Tiež má lepšie termoizolačné vlastnosti než vlákno použité pri predchádzajúcom modeli. Zmenila sa aj podšívka. Vrchná časť je teraz fleecová, takže je teplejšie a na spodnej zostala hladká, polyesterová, čo uľahčuje nočné otáčanie tela počas spánku. Ďalším vylepšením je oveľa väčší vnútorný lem okolo zipsu, ktorý udrží vnútri spacáku viac tepla. Samotný spacák je označovaný za trojsezónny. Upravené bolo aj jeho uchytenie k lehátku. Predchádzajúca verzia bola uchytená k lehátku pomocou suchých zipsov na spodnej časti lehátka. Súčasná verzia MKII je uchytená robustným zipsom priamo k matracu lehátka, čo nielenže zvyšuje vnútorný užívateľský priestor spacáku, ale aj vďaka tomu spoľahlivejšie drží na lehátku a v žiadnom prípade neskĺzne. Rovnako tak výplň samotného matracu lehátka sa dočkala vylepšenia a je teraz ešte viac komfortnejšie.

Zostali však dôležité vlastnosti. Lehátko má úplne plochú konštrukciu, vďaka ktorej je rovnako pohodlné ako Vaša posteľ doma. Vďaka dvojitému kĺbu vo sklápacích častiach lehátko ľahko zložíte aj so spacákom a vďaka sťahovacím popruhom ho stiahnete do maximálne kompaktného rozmeru. Zostali tiež dve prídavné nohy na každej strane, ktoré lehátku dodávajú stabilitu a pritom nijako výrazne nezvyšujú celkovú váhu.

Špecifikácie:

  • Rýchlonastavenie výšky nôh vďaka patentovanému mechanizmu Twist-Lok
  • Široké pätky nôh s dierkami pre ukotvenie do zeme
  • Dvojité, robustné crash zipsy

Váha aj so spacákom: 13,3 kg

Výška nôh: 40-50 cm
Rozmer zbaleného lehátka: 92 x 85 x 32 cm