Spací vak Nash Indulgence Air Bed Conversion Bag Wide Boy

Spací vak Nash Indulgence Air Bed Conversion Bag Wide Boy

252.00  s DPH

Unikátne riešenie náhrady spacákov, ktoré sú určené pre lehátka Nash Indulgence Air Bed.

  • Popis

Popis

Unikátne riešenie náhrady spacákov, ktoré sú určené pre lehátka Nash Indulgence Air Bed.

Klasické spacáky majú niekoľko nevýhod, ktoré zhoršujú ich používanie. Pri spánku sa vždy nepohodlne posúvajú pod telom a vznikajú tak preložené časti, ktoré nepríjemne tlačia. Navyše majú v podstate nepotrebnú spodnú časť, ktorá navyšuje váhu a zbytočne zvyšuje teplotu pri spánku v letnom období. Pritom, keď máte na lehátku kvalitný matrac, túto spodnú vrstvu ani nepotrebujete …

Všetky tieto problémy sú vyriešené vďaka novým systémom Conversion Bags, ktoré sa pomocou suchých zipsov pripevňujú priamo pod matrac lehátok Air Beds ako najspodnejšia vrstva. Potom už stačí len pripevniť matrac štandardným spôsobom a máte kompletný systém na ten najpohodlnejší spánok na rybách.

Vrchná vrstva je potom tvorená 4 sezónnou prikrývkou s unikátnymi panelmi, ktoré zabraňujú úniku tepla a radikálne znižujú čas potrebný na zahriatie tela. Súčasťou prikrývky sú aj očká pre prípadné pripojenie prehozu Air Shroud (ktorý nie je súčasťou balenia).

V tej najväčšej letnej horúčave potom môžete regulovať teplotu odstránením matracu a spať len na sieťovej konštrukcii, alebo odopnúť prikrývku a spať len pod nepremokavým prehozom priamo pod hviezdami.

  • Jednoduché pripojenie priamo pod matrac lehátka pomocou suchých zipsov
  • Jednoduché pripojenie voliteľného príslušenstva
  • Zipsom pripojiteľná 4 sezónne prikrývka

Tento model je určený pre lehátka Air Bed 3 Wide Boy a Air Bed 4 Wide Boy.

Katalógové číslo: T9221 Kategórie: , Značiek: , , , , , , ,

Nie je na sklade