Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu
Zľava!

Original price was: 798.89 €.Current price is: 719.00 €. s DPH

Kód produktu: 19,30

Popis produktu

Jazdíte do Nórska loviť na hĺbky a nebaví Vás to večné navíjanie? Chcete si rybolov užiť, uloviť viac rýb?
Na trhu sa samozrejme ponúka mnoho výrobcov, ktorí sa s ponukami multiplikátorov doslova predháňajú. WFT sa na morský rybolov špecializuje už od začiatku svojho vzniku a ponúka ucelenú kolekciu, kde si snáď vyberie každý rybár.
Táto elektrika menom WFT ELECTRA PRO 700PR je vybavená výkonným elektromotorom s ložiskami japonskej výroby. Elektromotor je veľký a silný aj pre navíjanie ťažších nástrah z veľkých hĺbok. Vyššia sila navíjania 13 kg, čo Vám s prehľadom pomôže pri zdolávaní ťažších rýb a výrazne zrýchľuje aj navíjanie ťažších pilkrov a kompletných montáží pri silnom odpore vody. Aj preto, že je to pomerne výkonný stroj, ponúka Vám celkom nízku hmotnosť.

Ovládať tento multiplikátor je veľmi jednoduché.

Technické parametre multiplikátora:
Multiplikátor má 2 ložiská z ušľachtilej ocele vyrobené v Japonsku, hviezdicovú brzdu, počítadlo do 999 m a spoľahlivú elektroniku s funkciami, ktoré Vám pomáhajú k pohodlnému rybolovu. Na pevnosti zásadne pridáva celokovový rám a prevody z bronzu. O elektronike sa toho dá napísať samozrejme omnoho viac, ale to sa dočítate už v samotnom návode.
Kapacita šnúry WFT KG Strong: 360 m 0,25 mm na 39 Kg
Sila navíjania: 13kg
Návin za minútu: až 180 m
Počet ložísk: 2
Prevod: 1:3,5
Návin na 1 otáčku: 60 cm
Hmotnosť: 670 g