Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

22.66  s DPH

Kategória: ,
Kód produktu: 287,98
Značka: , , , ,

Popis produktu

Boilies Nash The Key Stabilised

Ten najlepšie rybárske boilies NASH, aký kedy vyšiel z továrne Nash je po dvoch rokoch testovania k dispozícii aj ako stabilizovaná verzia, ktorú nie je potrebné skladovať v mrazničke.

Boilies Nash The Key Stabilised ponúka všetky prednosti a účinnosť klasického mrazeného boilies, ale odpadá problém so skladovaním a môžete ho použiť priamo z vrecka. Nie je to mrazenka, ani klasická konzervovaná hotovka, ale unikátne stabilizovaný boilies! Bez debát tá najkvalitnejšia návnada, akú kaprársky svet za posledných 30 rokov videl.

Dlhoročné skúsenosti s vývojom návnad a vysoké investície do rôznych strojov sa po dlhej vyplatili a umožnili firme Nash vytvoriť stabilizovaný Boilies Nash The Key Stabilised, v ktorom zostávajú v dokonalom stave všetky predtrávené proteíny a s nimi aj vysoká nutričná hodnota.

To všetko vďaka unikátnemu procesu výroby bez nutnosti použitia konzervačnej látky. Práve to robí Boilies Nash The Key Stabilised tak smrteľnou zbraňou pre veľké kapry. Dr Keith Sykes bol hlavným konzultantom pri vývoji tejto návnady a o stabilizovanej verzii sa vyjadril takto:

„Nezaznamenal som absolútne žiadny rozdiel medzi oboma verziami Boilies Nash The Key Stabilised. Stabilizovaná verzia je rovnako dokonalá ako tá mrazená. Úžasným spôsobom to otvára novú cestu rybárom, ako som ja, ktorí celý život venovali mrazeným nástrahám. „