Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

5.20  s DPH

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov

Kategória: ,
Kód produktu: 271,29
Značka: ,

Popis produktu

Rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Poseidon

Skutočný vládca stojatých vôd je len jeden! Základ tohto jedinečného boilies tvorí zmes viacerých druhov triedených rybacích múčok, z ktorých sú v dominancii predtrávená múčka EZT 97, vynikajúca LT 94 a LOSOSOVÁ múčka. Vyváženosť zmesi dotvárajú starostlivo vybrané mliečne proteíny a kvalitný vtáčí zob. Jeho sila ťaží z prirodzenej a prírodnej chuti jednotlivých zložiek suchého mixu, vyzdvihnutú troma druhmi prírodných extraktov a výťažkom z MORSKÝCH RIAS (kelp) ako hlavným atraktorom. Tekutá časť je zložená z PATENTKOVÉHO extraktu (bloodworm), na ktorý kapry veľmi pozitívne reagujú, winterizovaného LOSOSOVÉHO (salmon) oleja a esenciálneho oleja BLACK PEPPER (čierne korenie) , ktorý potravinový signál ešte viac „okorení“. Jeho zloženie napodobňujúce prirodzenú kapriu „stravu“ dáva tušiť ozajstnú moc tohto boilies. Použiteľný je od jarných mesiacov, ale najväčšiu záťaž pre baterky vo Vašich hlásičoch s ním zažijete v teplejších a prehriatych vodách. Naša prvá voľba na plytké stojace vody a bahnité dná.

Priemer: 24 mm