Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu
Zľava!

Original price was: 19.30 €.Current price is: 17.90 €. s DPH

Kód produktu: 224,85

Popis produktu

Crash Ball CX má rovnaký objem ako najväčšia raketa Spomb. Vďaka magnetickému uzamykaciemu systému sa dá do rakety ľahko a rýchlo naložiť takmer čokoľvek, pričom pri iných rakiet si musíme dávať pozor, aby v uzamykacom systéme nič nezostalo. S pružinami tu nebudeme mať problémy, keďže žiadne nie sú.

Raketu Crash Ball CX naplniť kašovitou alebo tekutou látkou. Pelety je možné naliať aj tekutými prísadami a nemusíte sa báť, že tekutá náplň vytečie! To je obrovská výhoda oproti iným raketám.

Raketa Crash Ball CX letí pri vrhu priamo na cieľ, nekýve sa a po dopade na vodu sa ihneď otvorí a následne sa dá vytiahnuť. Pri odvíjaní sa správa podobne ako ostatné rakety. Má to ešte jednu veľkú výhodu: koľkokrát sa vám stalo, že ste sa raketou pred hodom dotkli zeme a jej obsah sa vysypal von? Toto sa s Crash Ball nemôže stať!

Raketa CX je ideálna na vzdialenosti väčšie ako 70 metrov. Na menšie vzdialenosti pokojne použite guľovú verziu Crash Ball! Vďaka špeciálnemu systému otvárania bolo možné vyrobiť aj „rakety“ s nevšednými tvarmi. Crash Ball môže byť skvelým nástrojom pre rybárov na plavák, feeder a kaprárov.

Tvar: guľa