Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

19.20  s DPH

Kód produktu: 256,01

Popis produktu

Úplne nová FANATICA sú boilies, s ktorým sa rozhodne nebudete nudiť. Jedná sa o veľmi špecifickú celoročne použiteľnú príchuť, ktorá má základ v rybine, ale nájdete v nej aj ovocné a korenené podtóny. Je určená predovšetkým pre lov trofejných kaprov, avšak zároveň prináša hŕbu záberov. Pri testovaní borila všetko, čo jej stálo v ceste. Na slovenských zväzových vodách priniesla hŕbu rýb cez 20 kg. Mnoho z tých, ktorí jej mali možnosť otestovať, si na nej ulovilo životnú rybu.
Len čo sme doladili finálnu verziu a pustili ju medzi spolupracovníkmi a stálych zákazníkov, začali sa diať veci …..

Meteora má nezameniteľnú korenistú chuť aj vôňu, silný základ v rybích múčkach, morských aj pečeňových extraktoch, k tomu krill, riasy, Robin Red a ďalšie skvelé prísady. Tiež tekuté zložky obsahujú jeden klenot vedľa druhého. Absolútna väčšina zložiek je vysoko stráviteľná a rozpustná

Zloženie – rybie a enzymatické rybie múčky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, vtáčie zoby 12%, mliečne a vaječné proteiny 9%, Ultra esencie, tekuté potravy, esenciálne oleje, tekuté rybie extrakty, tekutý prezervatív, čerstvé vajcia.

Balenie: 900 g.

Príchute: Meteora – priemer 20 mm, 24 mm

Losos Ráček Asa – priemer 24 mm

Oliheň Black pepper Asa – priemer 20 mm

Pri objednaní treba uviesť príchuť!!!