Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

Popis produktu

FOX Micron RX + 2-Rod Presentation Set

Ultimátna súprava dvoch hlásičov a jedného prijímača od zvučnej značky FOX, vyrábajúca širokú paletu rybárskeho vybavenia, sa môže pochváliť špičkovou elektronikou. Ide o vysoko citlivé prístroje s digitálnymi obvodmi, vyšším dosahom a variabilitou nastavenia. S ich pomocou vám už neunikne jediný záber. Pokiaľ vo svojej loveckej výbave chcete mať to najlepšie, práve ste našli.

Kľúčové vlastnosti súpravy hlásičov FOX Micron RX + 2 Rod Set

  • Precízna, citlivá a odolná elektronika
  • Kvalitné digitálne obvody
  • Široké možnosti individuálneho nastavenia
  • Alarm proti krádeži
  • Vylepšená verzia oproti NTX-R verzii
  • Jednoduché spárovanie hlásičov s prijímačom
  • Súprava 2 hlásičov a 1 prijímača

Spracovanie hlásičov FOX Micron RX +

Každý z hlásičov je vybavený vysoko kvalitným kužeľovitým reproduktorom či dvoma viacfarebnými diódami, nastaviteľnými pre denný a nočný režim. Individuálne si môžete prispôsobiť hlasitosť tónu (8 vrátane úplne tichého), štýl tónu (8 rôznych variantov) a to všetko pohodlne vďaka otočným ovládacím kolieskam. Nastaviť je možné v 8 stupňoch aj citlivosť hlásičov. To pre efektívnu elimináciu falošných záberov. Hlásiče ďalej disponujú 2,5 mm konektorom pre zapojenie swingeru a 3/8″ závitom z nehrdzavejúcej ocele. Na bezpečné uloženie prútu slúži mäkká gumová vložka. V balení navyše nájdete dva druhy dištančných podložiek.

Hlavné zmeny oproti NTX-R verzii

Hlásiče Fox Micron RX + 2 Rod Set majú hlbšie uši, bez toho, aby sa zväčšilo samotné telo hlásiča. Dvojica viacfarebných diód je umiestnená na samých koncoch uší (po jednej dióde na každom). Ďalej disponujú výrazne dlhším dosahom a zvýšeným rozsahom citlivosti. Praktickým riešením je aj zväčšená medzera medzi kolieskom a konštrukciou, čo lepšie odvádza vodu a bráni prípadnému zamrznutiu kolieska v zimnom období. Nastavenie denného a nočného režimu, led diód a jasu sa vykonáva externe, pomocou tlačidla na kryte batérií. Každý hlásič vyžaduje 2 × AA batérie.

Prijímač súpravy Fox Micron RX + 2 Rod Set

Hlásič je vybavený kvalitnými digitálnymi obvodmi, signalizáciou slabej batérie, možnosťou osvetlenia bivaku pri zábere a dokonca aj alarmom proti krádeži. Prijímač signalizuje aj pomocou vibrácií a jeho spárovanie s hlásičmi sa vykonáva ľahko pomocou prepínača na zadnej strane. Rovnako ako hlásiče, aj prijímač je vybavený kvalitným kužeľovým reproduktorom. Vyžaduje 3 × AA batérie.