Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu
Zľava!

Original price was: 220.00 €.Current price is: 202.20 €. s DPH

Kód produktu: 38,86

Popis produktu

Sonar Deeper Smart Fishfinder

Máš rád aktívny druh rybárčenia, pri ktorých často meníš miesta lovu? Nevieš ale, na ktoré miesta sa pri love sústrediť?

Deeper Smart Fishfinder je unikátny sonar, ktorý používajú ako príležitostný, tak profesionálny rybári po celom svete!
Deeper vysiela zvukové signály, ktorých odrazy od predmetov okamžite spracováva a vizualizuje. To umožňuje zachytiť polohu aj relatívne veľkosť rýb v hĺbke až 40 metrov! Zároveň poskytuje dôležité informácie o hĺbke vody, teplote, hlavne však reliéfu a štruktúre dna!

Jedná sa o prvú technológiu na svete, ktorá komunikuje priamo s Tvojim šikovným telefónom alebo tabletom. Už nie je potrebné ťahať k vode ťažké vybavenie, Deeper máš kedykoľvek pri ruke!

S Deeper prídeš na to, kde sa ryby schovávajú … Deeper pracuje na princípe sonaru . Pri kontakte s vodou sa automaticky zaktivuje a začne vysielať zvukové signály , ktorých odrazy od prekážok následne spracováva a vizualizuje . Rybár je tak okamžite informovaný o reliéfe dna , hĺbke , teplote vody a rybách v danom mieste .

Deeper má široké uplatnenie . Možno s ním chytať z lode , z móla , z brehu , v stojatých i tečúcich vodách , skrz ľad . Funguje v sladkej aj slanej vode . Možno ho nadviazať na vlasec alebo pripevniť k lodi .

Deeper sa jednoducho spáruje s chytrými mobilnými telefónmi alebo tabletmi . Je tým úplne eliminovaná potreba využívať akékoľvek ďalšie zariadenia. So svojou hmotnosťou 100g a priemerom 6,5cm je Deeper to jediné, čo si rybár berie navyše.

Deeper vydrží byť aktívny až 5 hodín. Pri vytiahnutí z vody sa automaticky vypína a šetrí batériu. Dobíjanie prebieha cez nabíjačku do steny alebo do auta.

Mobilné aplikácie využíva GPS a pracuje s Google Maps. Rybár sa tak ľahko lokalizuje a ukladá si svoje obľúbené miesto do pamäti. Aplikácia je na stiahnutie zadarmo a pracuje pod operačnými systémami Android a IOS ( iPhone.

Deeper je kvalitný a plnohodnotný sonar, ktorý zaručene prinesie výsledky. Poskytovaná záruka je 2 roky.

– Maximálny dosah bluetooth 50m
– Maximálna hĺbka 40m
– Prípustná teplota vody od-200C do 400C
– Batérie 3,7 V, dobíja
– Frekvencia 290kHz (150) / 90 kHz (550)
– Mobilné aplikácie Android / IOS
– Priemer 6,5cm
– Hmotnosť 100g

OBSAH BALENIA
1x sonar
3x záchytné očko
1x nabíjací kábel (USB, mikroUSB)
1x redukcie do auta
1x redukcia do elektrickej siete
1x puzdro na sondu
1x návod na použitie