Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

69.90  s DPH

Kategória: ,
Kód produktu: 209,02

Popis produktu

OneBag patrí do rodiny ruksakov z dielne firmy Delphin, ktorý vynikne najmä svojou univerzálnosťou. Je navrhnutý tak, aby uspokojil vyznávačov všetkých druhov rybolovu, no uplatnenie si s určitosťou nájde aj v poľovníctve, turistike, či pri bežnom nosení.

Jeho vnútorný priestor s objemom 35 litrov umožňuje zbaliť veľké množstvo rybárskej výbavy, či iného príslušenstva, potrebného pre vaše aktivity. Priaznivcov prívlače, či feedru určite poteší, že v základe obsahuje 3 kusy transparentných krabíc, vhodných na uloženie nástrah/krmítok a ďalších rybárskych potrieb. V prípade, že tieto boxy nemáte v pláne využívať, tak ich jednoducho vyberiete, odlepíte suchý zips držiaci priehradky, ktoré ich oddeľujú a vznikne veľký priestor na uloženie požadovaných vecí. Ďalšou nespornou devízou je univerzálny popruh s klipmi, na ktorý je možné upevniť čokoľvek, čo popruh unesie a nevojde sa do vnútra ruksaku. OneBag, tak ako všetky naše ruksaky je opatrený kvalitnými zipsami s praktickými Delphin držiakmi na bežci. Do vnútorného priestoru je možné sa dostať prostredníctvom dvoch otvorov na prednej strane. Vrchný je navyše opatrený praktickým vreckom, určeným na odloženie drobných vecí ako kľúče, mobil a podobne. Na spodnej strane ruksaka sa nachádza vrstva PVC materiálu, vďaka ktorému ho môžete položiť aj na vlhkú, prípadne špinavú zem bez toho aby ste si tento skvelý produkt znehodnotili.

Pokiaľ teda hľadáte univerzálny ruksak, ktorý si nájde uplatnenie pri všetkých rybolovných technikách ale taktiež v iných oblastiach, tak OneBag vaše požiadavky do bodky splní.

Technické parametre:
Celkový rozmer vrátane vreciek ŠxVxH: 40 cm x 45 cm x 25 cm
Rozmer hlavnej časti ruksaku ŠxVxH: 30 cm x 45 cm x 25 cm
Rozmer predné vrecko ŠxVxH: 25 cm x 13 cm x 4 cm
Rozmer bočného vrecka ŠxVxH: 17 cm x 35 cm x 5 cm

Plastový box
Rozmer: 270 x 180 x 40 mm
Počet pevných priehradiek: 6
Rozmer priehradky: 4,3 x 17,1 x 3,5 cm
Počet vkladateľných priečinkov: 12

Krabica ktorú si môžete k taške dokúpiť: Krabica Delphin TBX One 273-6P-clip