Skip to content
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

14.45  s DPH

Kód produktu: 400.27

Popis produktu

Kulinárska sada riadu RidgeMonkey Utensil Set XL:

Ďalšia skvelá vychytávka od RidgeMonkey! Všetci určite poznáte náš fenomenálny toaster. Tento produkt spôsobil na rybárskom trhu doslova revolúciu. RidgeMonkey ide ďalej a prichádza so sadou na varenie Utensil Set!

Už žiadne hľadanie! Všetko pekne pohormade a môžete začať variť. Akonáhle dovaríte, všetko zase jednoducho zbalíte dovnútra toasteru. Nič vám nezaberá ďalšie miesto, nič neumažete, nepotrebujete žiadny priestor naviac. Všetko je tak jednoduché. Ideálne pre mobilných rybárov, ktorí potrebujú ušetriť priestor a baliť minimum vecí.

S Utensil Setom sa vám otvára celá rada nových receptov a nápadov! Bol pre to vytvorený! Jedná sa o tvarovaný skladovací zásobník, ktorý sa zmestí pohodlne do každého nášho toasteru! Celková nutnosť pre každého, kto to u vody s prípravou dobrého jedla myslí vážne! Pripravíte si jednoduché toasty, omelety, ale tiež treba vynikajúce kari alebo plnohodnotné anglické raňajky. Celá sada je vyrobená z tepelne odolného potravinárského plastu a pomôže vám vytvoriť skutočne kulinárske dielo!

Obsah:
– plná lyžica
– dierovaná lyžica
– plná špachtľa
– štrbinová špachtľa
– Skladovacia plastová tvarovaná tácka