Sonar Lowrance Hook 5x Chirp

Sonar Lowrance Hook 5x Chirp

490.80  s DPH

Multifrekvenčný viaclúčový sonar bez GPS, nahrávanie sonaru na micro SD karty, farebný LED displej 480×480 pixel/uhl. 12,7cm, snímanie chirps alebo DSI, meranie teploty vody, sonda v balení, jednoduchý na použitie, ovládanie v slovenčine.

  • Popis

Popis

Sonar LOWRANCE HOOK – 5x s GPS so sondami 60°a 120°(83/200kHz) a 30°/55°
HOOK 5 zahŕňa všetky osvedčené funkcie predstavené v úspešnej sérii Elite HDI s doplnenou sonarovou technológiou CHIRP, čím poskytujú vyššiu citlivosť, vylepšené rozlíšenie rýb a skvelé zobrazenie nástrah a rýb. Keďže Hook sonary používajú viacero frekvencií naraz, môžete vidieť ryby lepšie ako kedykoľvek predtým Jednotlivé veľké ryby sú jednoducho identifikovateľné medzi, alebo okolo malých rýb a tiež sú ryby lepšie viditeľné v blízkosti prekážok alebo dna.

IBA V SETOVOM BALENÍ “SET” ZDARMA: bezúdržbový akumulátor 12V/12Ah + inteligentná nabíjačka

Balenie obsahuje
– sonar Hook 5X s ovládaním v slovenčine
– sondu s 2Dsnímaním 60°a 120° a DSI snímaním , alebo sonda na more 60°/90°
– konzolu obrazovky
– napájací kábel
– konzolu k sonde
– návod v slovenskom jazyku

Parametre sonaru HOOK – 5x
– viaclúčový sonar 60°/120°,30°/55°
– farebný LED displej 480×480 pixel
– uhlopriečka 17,8cm
– dosah 91m/DSI, 305m/83kHz/200kHz/Chirp
– meranie teploty vody, sonda v balení
– ovládanie v slovenčine ( češtine CZ, Maďarčine HU ) zabezpečuje pre Slovensko firma SPORTS s.r.o. poverená LOWRANCE Inc.

Viacfrekvenčné nastavenia CHIRP
Pretože Lowrance sonary vám poskytujú možnosť použitia viacerých signálov CHIRP Sonaru, je dôležité pochopiť, ktorý je správny pre konkrétnu situáciu.

HIGH CHIRP – výber frekvencie
Používa sa najčastejšie na sladkej vode ako aj na väčšine plytkých morských pobrežných oblastiach. Poskytuje najlepšie detaily pre sledovanie menších objektov, ako sú vaša nástraha alebo identifikácia rýb v kŕdli malých rýb, alebov blízkosti prekážok a dna.

MEDIUM CHIRP – výber frekvencie
Široké pokrytie tejto frekvencie je najlepšie na pokrytie veľkej plochy pri vyhľadávaní prekážok alebo rýb. Toto nastavenie nie je až tak detailné ako High CHIRP a nepreniká tak hlboko ako Low CHIRP.

LOW CHIRP – výber frekvencie
Poskytuje najväčší prienik do hĺbky pri zobrazení rýb v celom vodnom stĺpci.

Katalógové číslo: 456 431 Kategórie: , Značky: , ,