Navijak Delphin SIUX veľ. 30

Navijak Delphin SIUX veľ. 30

29.08  s DPH

Tento navijak je určený všetkým rybárom, ktorý za svoje peniaze očakávajú vysokú pridanú hodnotu.

Katalógové číslo: 286021030 Kategórie: , , , Značky: ,

Popis

Navijak Delphin SIUX veľ. 30

Tento navijak Delphin SIUX je určený všetkým rybárom, ktorý za svoje peniaze očakávajú vysokú pridanú hodnotu. Pomer ceny a kvality je u SIUXU výnimočný. Prvé čo vás upúta je naozaj kvalitné vypracovanie všetkých dielov, ktoré spolu bezchybne lícujú.

Celý navijak Delphin SIUX je masívny a odolný. Pri tvorbe jeho dizajnu sme zvolili matnú striebornú farbu v kombinácii s čiernou, ktoré svojim vizuálom dokonale padnú ku každému prútu. V striebornom duchu sa nesie aj hlavná kovová cievka, ktorá je v spodnej časti perforovaná kruhovými otvormi.

Mnohých určite poteší, že balenie obsahuje aj náhradnú plastovú cievku. Vďaka mechanizmu osadenému ložiskovým systémom 9+1 bude točenie s ním mimoriadne hladké a jemné. Kľučka je samozrejme kovová, ukončená mäkkým gumeným madlom, ktoré sa príjemne drží. Delphin SIUX je všestranným navijakom. Mimoriadne hodí najmä pre disciplíny ako je prívlač, či feeder. Balenie navyše obsahuje servisný balíček zložený z aretačnej skrutky kľučky a vrchnej brzdy. Technické parametre:

Delphin SIUX 20

Prevod: 5.2:1

Počet ložísk: 9+1

Hmotnosť: 250g

Hlavná cievka: 1ks, hliník Náhradná cievka: 1ks, plast

Kapacita cievky mm/m:0.16/260, 0.18/210, 0.20/170